wtorek, 26 czerwca 2012

Logo firmy

 

SonnentoR to austro – czeska  firma, która jest producentem ekologicznych herbat ziołowych i przypraw. Ich jakość jest gwarantowana uprawą surowców w rodzinnych i bardzo ścisłą współpracą z regionalnymi ekorolnikami, którzy dla firmy hodują zioła i przyprawy. Produkty SonnentoR w oryginalny sposób łączą w sobie takie wartości jak: pochodzenie, rodzina, spokój, tradycja i kompetencje. Wszystkie produkty spełniają wymagania ekologiczne oraz ścisłe wytyczne jakościowe firmy. SonnentoR gwarantuje świeżość , delikatną ręczną obróbkę surowców, najwyższą jakość i innowacyjność produktów z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Wszystkie działania firmy odbywają się pod wspólnym logo uśmiechniętego słoneczka z 24 promieniami, tego średniowiecznego symbolu życia i światła, który do dzisiejszych czasów jest ozdobą dużej ilości gospodarstw wiejskich.

Od samego początku istnienia firmy jej ideę zdrowej, ekologicznej żywności podtrzymuje świadomość, że każdy rolnik ma indywidualne podejście do swoich upraw, jest z nimi emocjonalnie związany – takie uprawy maja wielka wartość, a doświadczeni i troskliwi rolnicy mogą przetrwać nawet w małych gospodarstwach. Ziołowe specjały z poszczególnych gospodarstw są wprowadzane na rynek pod wspólnym logo.

„Tutaj rozwija się radość” – to motto jest ukryte we wszystkich produktach z logo uśmiechniętego słońca. Sekret jest przy tym bardzo prosty: SonnentoR   wierzy wyłącznie w to, co wyprodukuje sama natura. Z naturalnych aromatów, smaków, kolorów i form wytwarza swoje herbaty ziołowe i przyprawy, które tak zachwycają nasze zmysły. Zawsze potrafi stworzyć ciekawe i zaskakujące kreacje, wykorzystując znane od wieków właściwości ziół.